Dane Kontaktowe

Lokalizacja

O Firmie

Firma Frankowski Coating to prężna firma zajmująca się dystrybucją farb przemysłowych, okrętowych, ognioochronnych, proszkowych a także sprzętu malarskiego firmy Wagner i Graco oraz profesjonalnych kabin lakierniczych.Fakt uzyskania przedstawicielstwa na terenie Polski od wiodących producentów farb:

NOVATIC, TELURIA, a także posiadamy w swojej ofercie farby firmy Hempel, Jotun, International, Sigma, Carboline.

 co lokuje naszą firmę wśród wiodących dystrybutorów farb oraz wzbudza zaufanie wśród szerokiego grona odbiorców na terenie całego kraju.

Duże zapotrzebowanie na rynku  farb proszkowych zaowocowało podpisaniem umowy z dużym producentem jakim jest firma IBA KIMYA, która posiada wysoko jakościowe farby z certyfikatem Qualicoat.  Rozszerzyliśmy na większą skalę  współpracę z firmą Inver Valspar, która produkuje dla nas z najwyższej jakości żywic farby proszkowe do maszyn rolniczych. Zabezpieczenie antykorozyjne , wysoki połysk i niskie zużycie farb pozwoliło nawiązać współpracę z dużymi producentami maszyn rolniczych w Polsce. 

Frankowski Coating w swojej działalności otrzymała już referencje od wielu prestiżowych firm miedzy innymi takich jak: Haco - Pruszcz Gdański,Nyborg-Mawent producent wentylatorów przemysłowych,Pomot- Chojna producent maszyn rolniczych i wozów ascenizacyjnych, Pom-Eko producent kontenerów i przyczep rolniczych, Art-Metal producenta na cały świat ekskluzywnych lamp miejskich i ogrodowych i wielu innych.

Wszystkie farby dystrybuowane przez naszą firmę posiadają niezbędne certyfikaty, świadectwa jakości oraz atesty, które spełniają wszystkie wymogi Unii Europejskiej.

Rozwój firmy i błyskawiczne powiększenie się grona naszych klientów spowodowało powiększenie działu technicznego, który służy pomącą w rozwiązywaniu problemów w każdej chwili  . Utrzymywanie na odpowiednim poziomie obszernych stanów magazynowych oraz posiadany własny tabor, który umożliwia firmie realizację zamówienia w bardzo krótkim terminie.Współpraca z nami nie polega na samej sprzedaży farb, lecz także na całej obsłudze po sprzedażowej, szkolenie kadry lakierniczej, wdrożenie nowych systemów w celu obniżenia kosztów produkcji swoich produktów, dozór nad cyklem lakierowania i przygotowania powierzchni bez ponoszenia dodatkowych kosztów.Firma w połowie 2013 roku przeniosła się na nową siedzibę w której znajduje się małe centrum badania powłok lakierniczych w komorze solnej oraz punkt aplikacji gdzie klient może na miejscu dowiedzieć się o wysokiej jakości proponowanych farb. Gwarantujemy naszym klientom stałą fachową obsługę, informacje o produktach i ich zastosowaniu jak również ceny na konkurencyjnym poziomie oraz możliwość negocjacji dla dużych i stałych odbiorców.
Zapraszamy Państwa do podjęcia współpracy z firmą Frankowski Coating.


 

  • - Novatic
  • - Hempel
  • - Jotun
  • - International
  • - Teknos-OLIVA
  • - Wilckens
  • - Teluria
  • - IBA KIMYA


Frankowski Coating

Frankowski Coating sp. z o.o. sp. k.

83-000 Pruszcz Gdański
ul. Batalionów Chłopskich 14/7


tel.: 519 157 170

e-mail.: biuro@frankowskicoating.pl


NIP: 604-016-68-27

REGON: 362272382

KRS: 0000571818