Dane Kontaktowe

Lokalizacja

Sprzęt malarski

W ofercie naszego sklepu internetowego polecamy również wysokiej klasy sprzęt malarski. Jest on niezbędny do szybkiego i dokładnego prowadzenia tego typu działań. Dlatego też warto skorzystać z naszej oferty, w której znajdują się zarówno solidne i wytrzymałe przyrządy do malowania, jak również urządzenia lakiernicze.

 

Na szczególną uwagę zasługują w tej kategorii agregaty malarskie. Są to niezwykle przydatne urządzenia, znacznie skracające czas malowania każdej powierzchni. Bogaty wybór tego typu produktów zapewnia dostosowanie do każdego rodzaju robót, a także pomieszczeń.

 

Dodatkowo możliwość konfigurowania ciśnienia wypływającej farby pozwala na personalizację działania sprzętu. Kompresor do malowania, bo tak inaczej nazywamy agregat, opiera się na mechanizmie sprężania farby i rozprowadzania jej w sposób analogiczny do różnego rodzaju sprayu.

 

Dzięki temu pokrycie farbą zarówno dużych, jak i małych powierzchni będzie dużo łatwiejsze, lżejsze, a przede wszystkim szybsze. Tego rodzaju przyrząd do malowania sprawdzi się więc tak samo przy niewielkich pracach ogrodniczych czy remontowych, jak również przy lakierowaniu samochodu.

 

Przy wyborze odpowiedniego urządzenia lakierniczego należy zapoznać się z jego specyfikacją. się również do czego i jak często sprzęt ten będzie używany, aby wybrać produkt w pełni odpowiadający oczekiwaniom.

 

Przy niewielkich pracach warto wybrać urządzenie o mniejszej mocy i z mniejszym zbiornikiem. Umożliwi ono także łatwiejsze manewrowanie i przenoszenie sprzętu. Analogicznie przy większych pracach dobrać należy kompresor z zaawansowanym mechanizmem oraz dużo większym zbiornikiem na farbę.

 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą wysokiej klasy sprzętu malarskiego i lakierniczego. W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu rozwiania wątpliwości oraz fachowego doradztwa.

  • - Novatic
  • - Hempel
  • - Jotun
  • - International
  • - Teknos-OLIVA
  • - Wilckens
  • - Teluria
  • - IBA KIMYA


Frankowski Coating

Frankowski Coating sp. z o.o. sp. k.

83-000 Pruszcz Gdański
ul. Batalionów Chłopskich 14/7


tel.: 519 157 170

e-mail.: biuro@frankowskicoating.pl


NIP: 604-016-68-27

REGON: 362272382

KRS: 0000571818